استفاده از منابع تجدید پذیر باعث کاهش هزینه بیت کوین می شوند

0
266
استخراج-بیت-کوین

رشد منابع تجدید پذیر انرژی ، میراث آب و هوایی متعلق به سرمایه گذاران (IOUs) را تحت تأثیر قرار داده است .

از آنجایی که دولتها در سراسر جهان به دنبال ایجاد انگیزه برای منابع انرژی هوای پاک هستند ، ممکن است شیوه انجام کار استخراج بیت کوین برای همیشه تغییر کند .

این تغییر می تواند حرکتی به دور از وابستگی به سوخت های فسیلی برای استخراج رمزارز  ایجاد کند .

چنین حرکتی به طور بالقوه می تواند باعث کاهش هزینه های استخراج رمز ارز  شود و محرکی باشد که میزان استخراج ارزرمز را افزایش دهد .

چرا تجدید پذیر ؟

ماهیت استخراج بیت کوین انرژی مصرفی است. از آنجایی که دولت ها هزینه های بسیار زیادی را در رابطه با این صنعت مشاهده کرده اند لذا به شدت واکنش نشان داده اند. به عنوان مثال ، می توان حرکت چین به سمت ممنوعیت استخراج معادن را ذکر کرد .

با این حال ، با منابع انرژی تجدید پذیر ، هزینه استخراج بیت کوین می تواند به طرز چشمگیری کاهش یابد که این موضوع قبلاً با نیروی برق آبی در استان سیچوان چین بررسی شده است. در جاهایی که هزینه ها می توانست خیلی زیاد باشد ، انرژی برق به مراتب ارزان تر و تمیز تر بود. سوئیسی ها نیز چنین راهی را در نظر گرفته اند .

در صورتي كه هزينه ها كمتر باشد و تأثير زيست محيطي كاهش يابد ، تعداد Miner ها بيشتر  مي شود. برای مثال ، یک شبکه مستقل از پانل های خورشیدی می تواند برای واحدهای معدنکاری مورد استفاده قرار گیرد و نسبت هزینه به سود به طرز چشمگیری افزایش یابد .

با افزایش میزان Hash ، زمان معامله کاهش می یابد علاوه بر این ، هزینه هر معامله جداگانه کاهش می یابد. این کار باعث ایجاد یک چرخه مثبت ، هم برای استخراج کنندگان بیت کوین و هم برای کاربران بیت کوین می شود.

چنین رشدی باعث افزایش توجه عمومی به بیت کوین نیز می شود. آمار و ارقام مربوط به هزینه های استخراج بیت کوین و ردپای کربن باعث نگرانی افراد به ویژه محیط زیست شده است اما هنگامی که بیت کوین با استفاده از منابع تجدید پذیر انرژی استخراج شود ، اعتراض عمومی به مراتب کمتر است و این امر چهره استخراج بیت کوین را تغییر داده و چشم عموم را به این صنعت سوق می دهد .

منبع : beincrypto