هارپ ماینرها سخت افزاری برای استخراج رمز ارز

0
276
دستگاه-ماینر

تجهیزات جدید استخراج Harp Miner دارای قدرت بالای Hash می باشند.

کمپانی بیت هارپ یک تولیدکننده با تجربه سخت افزار برای استخراج رمز ارز است که به سرعت در بین افرادی که به دنبال کسب سود از استخراج (ماینینگ) در خانه هستند، گسترش پیدا کرد. 

این شرکت اخیراً دو محصول Lyre Miner و Harp Miner تولید کرده که از گرما و سر و صدای کمی برخوردار بوده و می‌توانند در هر مکانی قرار بگیرند. ویژگی‌های مذکور، آن‌ها را برای استفاده خانگی مناسب می‌کند. همچنین، کاربران می‌توانند فقط با اتصال به دستگاه، انتخاب نوع رمز ارز و وارد کردن داده‌های مربوطه، از این دستگاه‌های از پیش تنظیم شده استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌های مهم Lyre Miner و Harp Miner ها، توانایی این محصولات در تولید سریع و بازدهی در سرمایه‌گذاری است که موجب قدرت تولید بسیار زیاد hash برای استخراج رمز ارز شده است.

میزانHash  در واقع یک سنجش از قدرت تجهیزات استخراج رمز ارز است و میزان Hash بالاتر به معنای افزایش فرصت برای استخراج و دریافت ارز است علاوه بر این، Lyre Miner و Harp Miner با مصرف کم انرژی از سودآوری حمایت می کنند.

دانیل کاکس، مدیر بخش مهندسی BitHarp گفت:  

BitHarp یکی از اولین شرکت‌هایی است که برای علاقه‌مندان به استخراج رمز ارز، محصولاتی را تولید می‌کند بطوریکه افراد از خانه خود و بدون دانش و تجربه بتوانند رمز ارز استخراج کنند.

 Lyre Miner و Harp Minerها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که استخراج رمز ارز را آسان و مقرون به صرفه می‌کنند. این امر برای بسیاری از افراد تازه کار که با استفاده از تجهیزات استخراج رمز ارز BitHarp در منزل خود سودآوری می‌کنند، امتیاز مثبتی است.

BitHarp: یک سازنده تجهیزات رمزنگاری نیوزیلندی است که دارای کارآمدترین و انعطاف‌پذیرترین تجهیزات استخراج ارز رمز می‌باشد و با هدف سادگی و سودآوری برای سرمایه‌گذاران ساخته شده است.

منبع: prnewswire