نام نویسی از ماینرها در بورس اوراق بهادار تورنتو

0
265
استخراج-بیت-کوین

8 شرکت فعال در زمینهMining  بصورت مشروط جهت نام‌نویسی در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) پذیرفته شده اند.

نرم افزار Sandbox متعلق به TSX برای کمک به شرکت‌ها جهت نام‌نویسی و قرار گرفتن در لیست بورس طراحی شده است.

شرکت بزرگ کانادایی استخراج بیت کوین به نام Hut 8 Corp شریک انحصاری آمریکای شمالی با غول سخت افزاری استخراج ارز رمز   Bitfury Group Limited است .

Bitfury Group Limited بزرگترین شرکت فناوری blockchain با خدمات کامل در جهان است که در آلبرتا کانادا دارای دو سایت. این شرکت امروز از طریق پست وبلاگ اعلام کرد که اولین شرکت با محوریت blockchain و cryptocurrency خواهد بود که در بورس اوراق بهادار تورنتو قرار دارد و نیز اولین بنگاهی است که از پلتفرم TSX Sandbox استفاده می‌کند.

اگر شرکت Hut 8، یک دوره آزمایشی 12 ماهه را بدون هیچ مشکلی در بستر یا پلتفورم Sandbox  تکمیل کند، در لیست نهایی TSX ثبت‌نام خواهد شد. ولی در صورت بروز مشکل، دوره 12 ماهه مجدداً  انجام می شود.

همچنین به عنوان قسمتی از این پروسه، Hut 8 موظف است خطرات و ریسک هایی را که ممکن است بر قیمت سهام تأثیر بگذارد را شناسایی کند:

  • ارزش سهام Hut 8 مستقیماً با قیمت بیت کوینی که شرکت در اختیار دارد، مرتبط است. در نتیجه نوسانات در بازار بیت کوین می‌تواند بر روی قیمت سهام تأثیر بگذارد.
  • این شرکت در مرحله اولیه توسعه قرار دارد و به همین دلیل سابقه محدودی از عملیات را دارا است.

سهام این شرکت در عملیات استخراج معادن بیت کوین در بورس کانادایی “HUT”، زیر شاخه بورس سرمایه گذاری TSX و HUTMF در بورس OTXQX ثبت خواهد شد.

تاکنون در سال 2019 ، مقدار کل محاسبه توان رایانه‌ای شبکه بیت کوین غالباً به اوج خود رسیده است.

سخت‌افزار جدید از غول‌های استخراج ارز مختلف، از جمله BlockBox AC قادر به تولید تعداد زیادی Hash در ثانیه نسبت به آخرین سخت‌افزار تولید شده است.

منبع: newsbtc