جریان تریلیون‌ها دلار در25سال آینده در بیت کوین

0
269
قیمت-بیت-کوین

بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیر عامل شرکت Grayscale در سخنرانی وبینار بین‌المللی در سال 2019، خاطر نشان کرد یک انتقال ثروت قریب الوقوع اتفاق خواهد افتاد که می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاری در ایالات متحده را تغییر دهد.

طبق گفته سیلبرت، نسل baby boomer در حال ورود به دوره بازنشستگی هستند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود طی دو دهه آینده انتقال ثروت از نسلی به نسل دیگر صورت گیرد.

Baby Boomer: اصطلاحی است برای توصیف اشخاصی که بین سالهای 1946 تا 1964 به دنیا آمده اند.

بررسی‌های اخیر همچنین نشان می‌دهد که بیت کوین به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای بسیاری از سرمایه‌گذاران است.

به نظر می‌رسد بیت کوین برای تبدیل شدن به وسیله سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران جوان کاملاً آماده است. غیر منطقی نیست که تصور کنیم نسلی که با اینترنت رشد کرده است به سمت دارایی دیجیتال برتر که BTC است جلب شود.

سیلبرت گفت ، انتظار می‌رود از 68 تریلیون دلار که نسل Boomer Baby ایالات متحده آمریکا در حال حاضر در اختیار دارد و در طلا سرمایه‌گذاری شده احتمالاً در بیت کوین و سایر فرصت‌ها، سرمایه‌گذاری گردد.

بیت کوین هنوز به ارزش تریلیون دلاری نرسیده است. با این حال ، اگر مفسران مانند سیلبرت درست پیش‌بینی کرده باشند و ثروت به بیت کوین منتقل شود، می تواند باعث افزایش بی سابقه ارزش این دارایی گردد.  

پیش‌بینی‌های بسیاری در مورد قیمت BTC به 55000 دلار طی سال‌های آینده وجود دارد، که می‌تواند سرمایه بازار BTC را بالاتر از یک تریلیون دلار برساند.

منبع: cointelegraph