هفت کیف پول برتر رمزارز بیت کوین در جهان

0
226
کیف پول های برتر بیت کوین

بیت کوین جهان را با طوفان درآورد، و جایگزین ارزی برای ارزهای تحت حمایت دولت هااست که ما همه آنها را میشناسیم و روزانه از آنها استفاده می کنی . کارشناسان استدلال می كنند كه ارزهای دیجیتال آسان تر، ایمن تر و حریم شخصی بهتری نسبت به ارزهای سنتی ارایه می دهند. از آنجا که ارزش بیت کوین در مقایسه با دلار آمریکا و سایر ارزها در سالهای اخیر به سرعت افزایش یافته است، آن را در رادار برخی افراد به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری خوب نشان داده است.

قبل از تبدیل یک دلار به بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری دیگر، درک خطرات مهم است. بیت کوین می تواند به راحتی در چند سال آینده ارزش خود را دو برابر کند، اما از طرفی می تواند به راحتی به ارزش تقریباً صفر برسد پس فقط مقداری را که از دست رفتنش اسیبی به شما نمی زند را سرمایه گذاری کنید زیرا این احتمال وجود دارد که دیگر آن را بدست نیاورید. حال اگر خطرات این سرمایه گذاری را درک کرده و آماده حرکت رو به جلو هستید، باید هرکدام از این کیف پول های بیت کوین را بشناسید:

1- بهترین حالت کلی Coinbase: یکی از ساده ترین راه ها برای خرید، فروش و نگهداری رمزارز است که از این نظر رتبه اول در این لیست را کسب می کند. با Coinbase، می توانید به یک حساب بانکی ایالات متحده متصل شوید و به راحتی دلارها را از کیف پول خود انتقال دهید. می توانید از دلار ها برای خرید و فروش استفاده کنید یا مبلغی انتقال دهید. Coinbase علاوه بر بیت کوین، از رمزارزهایBitcoin Cash ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که شایعاتی درباره رمزارز Ripple نیز وجود دارد که توسط Coinbase پشتیبانی می شود. در حالی استفاده آسان از Coinbase روند صعودی دارد، این مسئله با برخی نگرانی های مربوط به امنیت مواجه است که اثر آن را خنثی می نماید. البته Mt. Gox در برخی نقاط پلتفورم غالب برای بیتکوین و سایر رمزارزها بود و زمانی که هک شد تقریباً نیم میلیارد دلار ارز کاربران را از دست داد. اما Coinbase مثل Mt. Gox نیست و دارای امنیت محکمی است و مرتباً کل اطلاعات کاربر را به روز می کند و بهبود می بخشد.

2- بهترین از لحاظ امنیت Trezor: Trezor یک پلتفورم کامل خرید و فروش مانند Coinbase نیست. درعوض، این فقط مکانی برای ذخیره بیت کوین شماست. Trezor یک وسیله فیزیکی است که برای دسترسی به رمزارزهای شما به رایانه، تبلت یا تلفن همراه شما وصل می شود. کیف پول Trezor با چندین رمزارز و یا به عنوان مدیر رمز عبور، دستگاه تأیید دو مرحله ای و سایر ویژگی های مفید کار می کند. این کیف پول برخی امنیت ها را در برابر رمزهای عبور و دستگاه های از دست رفته ارائه می دهد، اما شما باید از درس های غم انگیز دیگران درس بگیرید و اطمینان حاصل کنید که هرگز چنین اتفاقی نمی افتد. تمام نکته این کیف پول دیجیتالی بیت کوین این است که کیف پول خود را جهت پیشگیری از سرقت بیت کوینتان توسط دیگران دور نگه دارید، از طرفی بدانید روند بازیابی لزوما کار ساده ای نیست.

3- بهترین برای دسک تاپ Electrum: یک کیف پول نرم افزاری است، به این معنی که بیت کوین شما در مجموعه ای از فایل های رمزگذاری شده در لپ تاپ یا رایانه شخصی شما ذخیره می شود. در حال حاضر این کیف پول برای سیستم عامل هایWindows ، Mac OS X ، Linux، Python و Android در دسترس است. Electrum می تواند با برخی از کیف پول های فیزیکی کار کند و در مقایسه با کیف پول سخت افزاری مانند Trezor، دارای انعطاف پذیری بیشتری است. فایده بزرگ این کیف پول این است که می توانید به سرعت بلند شوید و راه اندازی کنید و بیت کوین خود را روی رایانه شخصی خود ذخیره کنید اما اگر این کامپیوتر خراب شود، آتش بگیرد، هک یا خراب شود بدانید که رمزارزهای خود را از دست داده اید از طرفی این کبف پول از یک فرآیند بازیابی پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد یک امکان ذخیره افلاین فیزیکی را با مجموعه ای از کلیدهای چاپ شده یا دست نوشته ذخیره کنید.

4- بهترین آنلاین Blockchain: فناوری است که به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی امکان می دهد تا وجود داشته باشند. انتظار دارید اطلاعات بیشتری درباره Blockchain فراتر از دنیای ارزهای دیجیتال بشنوید. کیف پول Blockchain به دلیل اینکه یک کیف پول آنلاین است شبیه به Coinbase است و می توانید در بیش از 35 کشور جهان به طور مستقیم از طریق این پلتفرم یا کیف پول جهت خریداری و فروش رمزارز کنید. Blockchain همچنین به شما امکان می دهد تا با پرداخت هزینه ای اندک، رمزارز را ارسال و دریافت کنید. این شامل Bitcoin ، Bitcoin Cash، Ethereum ، Stellar Lumens و موارد دیگر می شود. برای ایمن نگه داشتن کیف پولتان، Blockchain به شما توصیه می کند سه ویژگی امنیتی مهم را در حساب خود تکمیل کنید: تأیید صحت ایمیل، تأیید هویت دو مرحله ای و یک عبارت امنیتی پشتیبان. گذشته از این، Blockchain از سرمایه شما جهت امنیت بیشتر حمایت می کند.

5- بهترین برای خرید و فروش رایگان Robinhood: به عنوان یک بستر معاملات سهام آزاد شروع به کار کرد و برای پشتیبانی از گزینه ها و سایر سرمایه گذاری ها از جمله ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین گسترش یافت.  Robinhoodهم کیف پول است و هم صرافی ای مانند Coinbase، بنابراین همه چیز در را یکجا دارد. با این حال، شما در حال حاضر نمی توانید رمزارز ها را از کیف پول Robinhood به کیف پول دیگر انتقال دهید. Robinhood یک پلتفرم موبایل است اما برای بسیاری از مشتریان بورس سهام خود نسخه کامپیوتری دارد. آنچه واقعاً Robinhood را متمایز می کند، هزینه رایگان آن است. هنگام خرید یا فروش بیت کوین هیچ کمیسیونی وجود ندارد دقیقاً مانند سهام روی پلتفورم. برخی ممکن است استدلال کنند که به دلایلی که قبلاً در مورد آنها گفتیم از امنیت کمتری برخوردار است، اما اگر برای سهام شما به اندازه کافی ایمن باشد، به احتمال زیاد برای رمزارزهای شما نیز ایمن است.

6- بهترین جهت استفاده رومیزی بصری Exodus: یک کیف پول نرم افزاری مانند Electrum است، اما استفاده از آن بسیار زیباتر و قابل درک تر است. این مزایای مشابه را برای امنیت ارائه می دهد اما بسیار متفاوت به نظر می رسد. شما می توانید رمزارزها را مستقیماً در برنامه تبادل و ذخیره کنید. تنظیم حساب وجود ندارد، بنابراین ارز و کیف پول شما فقط برای شماست. مراقب آن رایانه باشید، اما این را هم بدانید که Exodus شامل رمزگذاری کلید خصوصی و سایر ابزارهای امنیتی مفید است. با نمونه کارها و نماهای گرافیکی، برای هر کسی که پیش زمینه سرمایه گذاری دارد و می خواهد ارز دیجیتال بخرد، بسیار عالی است.

7- بهترین برای موبایل Mycelium: یک کیف پول مخصوص بیت کوین است که نسخه های Android و iPhone را دارا است. Mycelium مشهور است به پیچیدگی در استفاده نسبت به دیگر کیف پول های بیت کوین اما کاربران حرفه ای تجربه خوبی در استفاده از این نوع کبف پول ها را دارند. Mycelium بخاطر برنامه تلفن همراه خود که دارای امنیت ادغام شده توسط طرف ثالث مانند Trezor است، از امنیت درجه بانکی برخوردار است.