خرید بلیط پرواز خارجی

اگر به زودی برنامه سفر دارید، رزرو پرواز یکی از مهمترین بخش‌های نهایی کردن برنامه سفر شما است. اما با توجه به تغییرات دائمی قیمت‌های خطوط هوایی و گزینه‌های مختلف خرید بلیط هواپیما، رزرو بلیط می‌تواند کمی گیج کننده باشد. روش‌های زیر به شما کمک می‌کند تا بهترین پرواز را برای سفر آینده خود انجام دهید.
برنامه سفر آزمایشی خود را تشریح کنید. اگر قصد رزرو پرواز را دارید، به مکانی که می‌خواهید سفر کنید و تاریخ سفر ، فکر کنید.
در برنامه خود انعطاف‌پذیر باشید. هرچه نسبت به همه چیز از خطوط هوایی، عزیمت و ورود و مکان فرودگاه تا تاریخ سفر و ... انعطاف‌پذیرتر باشید، شانس بیشتری دارید که در پرواز خود مبلغ کمتری بپردازید.
چهارشنبه ها معمولاً ارزان‌ترین روز برای سفر است.
در پروازهای لحظه آخری، اغلب می‌توانید گزینه‌های خوبی پیدا کنید. به خصوص اگر پرواز را همراه با هتل و یا اتومبیل کرایه‌ای (به عنوان یک بسته) خریداری کنید.
در شهرهایی که چندین فرودگاه دارند، پرواز از فرودگاه‌های جایگزین اغلب می‌تواند ارزان‌تر باشد.
هزینه پرواز بسته به متغیرهای زیادی از جمله روز رزرو بلیط و حتی وبسایتی که رزرو می کنید بسیار متفاوت است. با مقایسه قیمت سایت‌های مختلف، می‌توانید بهترین پرواز با پایین‌ترین نرخ را دریافت کنید.
اگر می‌توانید تقریباً شش هفته قبل رزرو را انجام دهید تا بهترین گزینه‌ها از لحاظ قیمت‌های پرواز را داشته باشید.
سایت های مسافرتی اطلاعات مربوط به بهترین قیمت پرواز و زمان های موجود را جمع می کنند. این موارد شامل Kayak ، Expedia ، Cheap Tickets و Priceline است. سایت های مسافرتی به طور خودکار به شما امکان مقایسه قیمت و عامل متغیرهای سفر را می دهند.
توجه داشته باشید که ممکن است این قیمت شامل مواردی مانند مالیات و هزینه چمدان نیز شود.
خط مشی‌های لغو پرواز را بخوانید و هزینه‌های خود را کاهش دهید. دانستن این موارد از قبل در صورت نیاز به لغو یا تغییر پرواز می‌تواند مانع از صرف هزینه و زمان زیادی شود

در ادامه به تعدادی از سایتهایی که بلیط پروازهای بین المللی را ارائه میکنند اشاره شده است

خرید بلیط سایر وسایل حمل و نقل بین‌المللی از جمله قطار، اتوبوس و کشتی

علاوه بر پرواز، سفرهای بین شهری با استفاده از وسایل نقلیه متفاوتی چون قطار، کشتی و اتوبوس امکان‌پذیر است. که با توجه به مقصد، مسافت و بودجه‌ی سفر می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند.
برخی سایت‌های معتبر برای خرید بلیط قطار، اتوبوس و ... عبارتند از:

یورو آنلاین در کنار شماست تا پرداخت آنلاین برای خرید انواع بلیط به سراسر دنیا را به راحتی انجام دهید

پرداخت آنلاین