قوانین عمومی سایت

1- تمامی خدمات این وب سایت تنها در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و تجارت الکترونیک بوده و مسئولیت هرگونه سوءاستفاده از خدمات این سامانه بر عهده کاربر می باشد.

2- یوروآنلاین در زمینه خرید و فروش ارز کاغذی هیچگونه فعالیتی ندارد و نخواهد داشت. این وب سایت صرفاً در راستای ارائه خدمات رمزارزها، ارزهای دیجیتالی و پرداخت آنلاین فعالیت دارد.

3- حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شما وظیفه‌ ماست. بنابراین مدارک و اطلاعات هویتی شما نزد یوروآنلاین محفوظ می‌باشد و تنها در صورت ارتکاب به تخلف، نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت یوروآنلاین در اختیار مراجع قضایی و ذی صلاح قرار خواهد گرفت.

4- هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت یوروآنلاین ثبت می کند بیانگر این است که تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و پذیرفته است و مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می‌باشد.

5- سفارشات و تراکنش‌ها باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه فعالیتی که فرد از طریق پراکسی، وی پی ان و یا سایر ابزارهای تغییر آی پی ثبت کند غیر قانونی می‌باشد.

6- ارائه خدمات فقط به کاربرانی که حساب کاربری خود را فعال و وریفای کرده باشند امکان‌پذیر است. به این معنی که پس از ثبت نام، کاربر باید اطلاعات مربوط به احراز هویت خود را تکمیل نماید و واحد احراز هویت یوروآنلاین پس از تایید اطلاعات کاربر، حساب وی را فعال خواهد نمود.

7- کاربر می بایست در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دقت لازم را داشته باشد و از قرار دادن آن در اختیار سایرین خودداری نماید، چرا که مسئولیت هرگونه سوءاستفاده احتمالی از حساب کاربری شما نظیر انجام تراکنش با کارت های سرقتی و یا تخلفات مالی بر عهده کاربر می باشد.

8- تمامی تراکنش‌ها در یوروآنلاین باید منطبق با اطلاعات هویتی و مشخصات کارت پرداخت کننده باشد و کاربر حق ندارد از کارت یا حساب سایر افراد اقدام به ثبت سفارش نماید. در صورت تخلف مبلغ پرداختی تا زمان درخواست صاحب اصلی حساب مسدود خواهد شد.

9- در صورت تشخیص یوروآنلاین مبنی بر هرگونه فعالیتی مخالف قوانین، حساب کاربر تا انجام بررسی‌های بیشتر به حالت تعلیق در خواهد آمد و کاربر حق هرگونه اعتراض را تا حصول نتیجه نهایی از خود سلب می‌نماید.

10- افتتاح حساب‌ها و انواع اشتراک‌ در تمامی سایت‌های مدنظر کاربر تنها بر مبنای قوانین حاضر در آن سایت صورت می پذیرد و یوروآنلاین مسئولیتی در قبال بروز مشکلات ناشی از نقض قوانین ارائه‌کننده خدمات مانند مسدود شدن حساب، تعلیق وجه و ... را ندارد.

11- ممکن است انجام پرداخت برای سفارش‌های کاربران از یک ساعت تا حداکثر 3 روز کاری با توجه به نوع پرداخت و سرویس موردنظر به طول انجامد.

12- سایت یوروآنلاین حق تغییر متن قوانین و مقررات را در هر زمان نزد خود محفوظ می‌دارد و کاربر یوروآنلاین موظف است قوانین و مقررات سایت را به طور دائم رصد نماید.

13- کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده کاربر می‌باشد.

قوانین رمز ارزها

14- کاربر باید قبل از خرید یا فروش رمز ارزها تمام جوانب آن از جمله قیمت پیشنهادی را بررسی کرده و تنها پس از کسب اطمینان کامل اقدام نماید. زیرا پس از پرداخت وجه و انتقال رمز ارز، معامله نهایی تلقی شده و به هیچ عنوان امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

15- یوروآنلاین در خصوص ارائه خدمات رمز ارزها صرفاً معتمد و مسئول جابه‌جایی مقدار مشخص شده در سفارش خرید و فروش است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.

16- یوروآنلاین نوسان ارزش پول مجازی را به هیچ وجه تضمین نمی کند. مسئولیت منافع اقتصادی ناشی از معامله با رمز ارزها بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.

17- حداقل و حداکثر حجم معاملات برای سرویس های مختلف بر اساس سطوح کاربری تعریف شده در یوروآنلاین می باشد.

18- قیمت و نرخ تبدیل رمز ارزها توسط یوروآنلاین تعیین می شوند و بر روی سایت قابل مشاهده است. به هنگام تکمیل سفارش نیز مبلغ دریافتی با کسر کارمزدها و با اعمال نرخ تبدیل به طور شفاف و دقیق در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

19- یوروآنلاین هیچ‌گونه مسئولیتی ناشی از تأخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص، مشکل یا تعمیرات سیستم رمز ارزها یا بانک پذیرنده را نمی پذیرد.

20- در صورت بروز خطا در سیستم که منجر به تعلیق خدمات شود، تیم یوروآنلاین تمام تلاش خود را برای رفع مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهد کرد. در این زمان می‌توانید درخواست بازیابی را بر اساس سوابق خرید یا فروش ارائه کنید. اما امکان جبران سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی وجود ندارد.

21- با در نظر گرفتن مشکلاتی که ممکن است در مورد شبکه‌ها و والت رمز ارزها رخ دهد، کاربر می‌پذیرد در صورت بروز مشکلات شبکه در ارز خریداری شده تا زمان رفع مشکل صبر و شکیبایی داشته و هر گونه درخواست عودت وجه را از خود سلب می کند. در چنین شرایطی که پس از 48 ساعت (دو روز کاری) امکان ارسال توسط والت مبدأ نباشد اما دسترسی به ارز خریداری شده توسط یوروآنلاین میسر باشد، دو طرف می توانند پس از توافق نسبت به تغییر ارز اقدام کرده و به این ترتیب کاربر ارز دیگری را دریافت نماید.

22- در شرایطی که ارز از کیف پول وب سایت خارج شده و به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندیگ قرار گیرد ، خریدار باید تا زمان بازگشت وجه به کیف پول یوروآنلاین یا رسیدن به کیف پول مقصد صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

قوانین خرید و فروش ارزهای دیجیتال

23- ارسال ارز به حساب دیجیتال و شارژ حساب، منوط به معتبر بودن و وریفای بودن حساب مقصد می باشد و کاربر موظف است قبل از ارسال فرم از این مورد اطمینان حاصل کند. در غیر این صورت مسئولیت عواقب آن به عهده کاربر می‌باشد. همچنین در صورت مسدود شدن پول یا حساب کاربر، یوروآنلاین مسئولیتی نداشته و امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

24- پیش از ثبت سفارش، از مبلغ نهایی و کارمزد مطمئن شوید زیرا سفارش انجام شده قابل برگشت نمی‌باشد.

قوانین پرداخت آنلاین

25- ممکن است انجام پرداخت برای سفارش‌های کاربران از یک ساعت تا حداکثر 2 روز کاری با توجه به نوع پرداخت و سرویس موردنظر به طول انجامد.

26- کاربر موظف است قبل از ارسال سفارش از خواسته‌ی خود و مطابقت آن با خدمات یوروآنلاین از طریق آموزش‌های داخل سایت یا تیم پشتیبانی اطمینان حاصل کند. زیرا پس از ارسال سفارش، تمام مسئولیت‌ها به عهده کاربر خواهد بود و هیچگونه عذری پذیرفته نیست.

27- سنجش صحت و اعتبار تمام سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات مختلف پیش از ثبت سفارش به عهده‌ کاربر می‌باشد و یوروآنلاین هیچگونه مسئولیتی به هنگام بروز مشکل در فرآیند خرید (خطا در درج مشخصات کاربر، اعلام آدرس اشتباه، عدم رسیدگی پذیرنده و ...) و خطا در انجام تراکنش‌های آنلاین این سایت‌ها را ندارد.