نیوزیلند یکی از بهترین نقاط گردشگری و توریستی در سراسر دنیا است که همه ساله پذیرای تعداد زیادی توریست و حتی مهاجر می‌باشد. در سال‌های اخیر این کشور بخش قابل توجهی از درآمد خود را از طریق جذب گردشگران کسب کرده است. لازم به ذکر است داشتن گذرنامه معتبر و ویزای مناسب برای ورود بدون مشکل به نیوزیلند مهم است.

روش‌های اخذ ویزای نیوزیلند

برای گرفتن ویزا می‌توانید به دو روش اقدام نمایید:

 • تکمیل فرم درخواست بصورت اینترنتی و ارسال آن پس از ساخت حساب کاربری
 • تنظیم فرم درخواست بصورت دستی و تحویل آن به سفارت با مراجعه حضوری
 • انواع ویزای نیوزیلند

  چند مورد از انواع ویزا که متقاضی بیشتری دارند، عبارتند از

  توریستی

  ویزاهای توریستی در دسترس جوانان است و معمولاً افراد بالای 20 سال سن (اما برای برخی از ملیت‌ها 18-35 سالگی متغیر است) می‌توانند باتوجه به شرایط زیر اقدام نمایند:

 • بلیط برگشت و پول کافی برای پرداخت هزینه‌های سفر
 • دریافت دعوت‌نامه از اقوام نزدیک که اقامت نیوزیلند را دارد
 • اثبات توانایی مالی بازگشت به ایران پس از اتمام تاریخ ویزا
 • ویزای کار و اقامت دائم  اگر قصد دارید برای مدت چند سال در نیوزیلند کار کنید، به ویزای کار یا اقامت نیاز دارید. از آنجایی که برخی مشاغل در این کشور با کمبود نیروی کار مواجه هستند، می‌توانید ویزای خود را برای اشتغال در آن حوزه‌های کاری سریع‌تر دریافت کنید. مشروط به اینکه سابقه کار مرتبط و بیمه داشته باشید.

  ویزای تحصیلی  برای دریافت ویزای تحصیلی نیوزیلند، احراز حساب بانکی معتبر برای اطمینان از توانایی فرد به تأمین هزینه‌های وی در مدت تحصیل مورد نیاز است. این مبلغ تا چند ماه غیر قابل برداشت می‌باشد. علاوه بر این متقاضی باید مدرک آیلتس با نمره 5/6 ارائه نماید.

  هزینه ویزای نیوزیلند

  درخواست ویزای نیوزیلند به دو صورت آنلاین و دستی انجام می‌شود. برای درخواست ویزای نیوزیلند به صورت آنلاین باید ۱۲۱ دلار نیوزیلند + ۴۵ یورو به سفارت این کشور پرداخت کنید.
  برای درخواست ویزا به صورت دستی نیز، باید ۲۱۱ یورو + ۵۸ یورو به سفارت این کشور پرداخت کنید.

  یورو آنلاین در کنار شماست تا هزینه‌های سفارت نیوزیلند را به راحتی پرداخت نمایید

  پرداخت هزینه سفارت