پی پال (PayPal) یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در جهان است که پرداخت و انتقال وجه از طریق اینترنت را به صورت آنی پوشش می‌دهد. این سامانه جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال پول نقد همانند چک و حواله پولی می‌باشد. پی پال برای انجام هر تراکنش مبلغی را به عنوان هزینه‌ی کارمزد خدمات کسر می‎‌نماید. این هزینه‌ها نسبت به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت‌کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند. اگرچه به دلیل تحریم‌های علیه ایران شرکت پی پال خدمات خود را به کاربران داخل ایران ارائه نمی‌کند، اما شما می‌توانید با ایجاد حساب کاربری در سامانه یورو آنلاین به آسانی از تمام خدمات پی‌پل بصورت نامحدود بهره‌مند شوید.


برای خرید و فروش پی پال اینجا کلیک کنید.

خرید و شارژ حساب پی پال


در صورتی که حساب پی پال داشته باشید، برای خرید پی پال یا به عبارتی شارژ کردن موجودی حساب پی پال خود به دلار یا یورو می‌توانید از طریق ایجاد حساب کاربری در یورو آنلاین اقدام فرمایید. با شارژ حساب پی پال در سامانه یورو آنلاین قادر هستید از مزایای این سامانه در انواع تراکنش‌های آنلاین بهره‌مند شوید. سرعت و امنیت همراه با کمترین کارمزد از شاخص های یورو آنلاین در زمینه‌ی تراکنش‌های مالی به ویژه ارائه‌ی خدمات پی پال می‌باشد.

فروش یا نقد کردن حساب پی پال


بهترین گزینه برای افرادی که کسب و کار بین‌المللی دارند یا فریلنسر هستند و می‌خواهند درآمد ارزی خود را در داخل کشور نقد کرده و به ریال تبدیل کنند، افتتاح حساب پی پال و استفاده از خدمات آن می‌باشد. بنابراین اگر قصد فروش موجودی حساب پی پال خود را دارید، در سامانه یورو آنلاین ثبت نام کرده و با تکمیل اطلاعات در سامانه، نسبت به نقد کردن حساب پی پال و دریافت معادل ریالی آن اقدام فرمایید.

فروش حساب پی پال

خدمات پرداخت با پی پال از طریق اکانت یورو آنلاین


پرداخت هزینه سفارت‌ها از جمله انگلستان، آلمان و ...

خرید آنلاین از فروشگاه‌ها و سایت‌های معتبر خارجی مجهز به درگاه پی پال در سراسر دنیا (مانند: eBay، آمازون، علی بابا و hotels.com ...)

پرداخت آنلاین هزینه‌های مربوط به کنفرانس‌ها و سمینارهای گوناگون

پرداخت آنلاین هزینه‌های دانشجویی (ثبت‌نام در مراکز آموزشی، بیمه‌های دانشجویی، ثبت مقالات بین المللی، خرید مقالات بین المللی با پی پال و ...)

پرداخت هزینه آزمون‌های مختلف از جمله IELTS، TOFEL، SAT، GRE و ....

دریافت سود به ازای مانده حساب