پرفکت مانی (Perfect Money) مانند وب مانی، پی‌پل و اسکریل یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و مطمئن است که هر شخصی به راحتی میتواند در آن حساب کاربری ایجاد کرده و از خدمات متنوع پرفکت مانی استفاده نماید.
پرفکت مانی برای ایرانیان دارای مزیت است و با توجه به تحریم های علیه ایران این سرویس یکی از بهترین روش‌ها برای انجام تبادلات مالی در دنیا به شمار می‌رود. زیرا پرفکت مانی جزء شرکت‌هایی است که ایران را برای استفاده از خدمات خود تحریم نکرده است. به همین دلیل، این سرویس بین اشخاصی که نیازمند دریافت وجه از خارج کشور و یا پرداخت آنلاین در سایت‌های خارجی هستند از محبوبیت زیادی برخوردار است.


برای خرید و فروش پرفکت مانی اینجا کلیک کنید.

افتتاح حساب پرفکت مانی


کاربران ایرانی با ثبت‌نام در سیستم پرفکت مانی (حتی به زبان فارسی) می‌توانند از همه امکانات این وب‌سایت استفاده کنند.
اگرچه افتتاح حساب در سیستم پرفکت مانی به راحتی امکان‌پذیر است، امکان شارژ و خرید پرفکت مانی برای کاربران ایرانی با توجه به تحریم‌ها دشوار می‌باشد. بنابراین برای رفع این مشکل می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با مطمئن‌ترین روش از طریق اکانت یورو آنلاین برای خرید ووچر پرفکت مانی، شارژ پرفکت مانی و فروش موجودی حساب خود به آسانی اقدام کنید.

خرید و فروش پرفکت مانی


برای خرید پرفکت مانی یا صدور آنی ووچر پرفکت مانی (کارت شارژ) از یورو آنلاین، می‌توانید حساب کاربری خود را به هر مقدار که نیاز دارید به سرعت شارژ کرده و از ارزی که به حساب شما واریز می‌شود (دلار و یورو) استفاده نمایید. همچنین اگر قصد فروش ووچر پرفکت مانی خود را دارید و به عبارتی می‌خواهید موجودی حساب پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید، می‌توانید با استفاده از خدمات یورو آنلاین این کار را در کوتاه‌ترین زمان با بهترین نرخ انجام دهید

خرید و فروش پرفکت مانی

قابلیت‌ها و خدمات حساب پرفکت مانی


امکان خرید از سایت‌های خارجی از طریق درگاه پرفکت مانی (پرفکت مانی آنلاین)

شارژ حساب کاربری خود در سایت‌های مختلف با استفاده از ووچرهای پرفکت مانی

دریافت وجه یا نقد کردن درآمد ارزی از خارج کشور

فروش و انتقال وجه به سایر کاربران پرفکت مانی

امکان خرید دلار، یورو، طلا و بیت کوین بصورت آنلاین

دریافت سود به ازای مانده حساب