وب مانی (Web Money) یک سیستم خدمات پول الکترونیکی است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند. ویژگی مهم این سیستم برخورداری از امنیت بالا و سرعت زیاد می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های وب مانی هزینه‌ها و کارمزد آن است که در سطح کم و قابل قبولی دریافت می‌شود. سیستم وب مانی ارزهای یورو، دلار آمریکا، روبل بلاروس، روبل روسیه و طلا را پشتیبانی می کند.


برای خرید و فروش وب مانی اینجا کلیک کنید

افتتاح حساب وب مانی


وب مانی سیستم مناسبی برای افتتاح حساب و انجام تراکنش‌های مالی بین‌المللی نزد کاربران ایرانی می‌باشد، زیرا نیازی به کارت اعتباری نیست و مانند برخی کیف پول‌های دیجیتالی دیگر، لازم نیست یک شماره حساب بانکی به حساب وب مانی متصل شود. شما می‌توانید با افتتاح حساب در سایت وب مانی و سپس دسترسی به سیستم یورو آنلاین کیف پول خود را به ریال شارژ کرده و برای پرداخت های بین المللی و خرید های خارجی به یکی از دو صورت WMZ و WME(دلار و یورو) از خدمات وب مانی استفاده نمایید.

خرید و فروش وب مانی


برای خرید وب مانی می‌توانید با ایجاد حساب کاربری در یورو آنلاین و ثبت اطلاعات، نسبت به شارژ وب مانی خود به میزان دلخواه اقدام کنید و به انجام پرداخت‌های آنلاین و انتقال وجه بصورت دلار و یورو به آسانی با کمترین کارمزد بپردازید. همچنین اگر قصد فروش وب مانی خود را دارید می توانید به سادگی موجودی وب مانی حسابتان را با سریع ترین روش ممکن و بهترین قیمت به ریال تبدیل کنید. برای فروش وب مانی یا پیمر وب مانی (کارت شارژ) کافی است وارد حساب کاربری خود در یورو آنلاین شوید و پس از ثبت درخواست، شارژ وب مانی شما را به بهترین نرخ روز خریداری نموده و معادل ریالی آن را به حسابتان واریز می‌کنیم.

خرید و فروش وب مانی