اسکریل (Skrill) یکی از انواع سیستم‌های پرداخت آنلاین است که تا حدودی مشابه پی پال می‌باشد. هرچند که زمان انجام تراکنش‌ها در سیستم پی پال سریع‌تر بوده و کارمزد آن در مقایسه با اسکریل کمتر است، اسکریل با تخصیص هزینه رایگان برای کاربران VIP و همینطور در نظر گرفتن پاداش‌هایی به عنوان سهم برای کاربران خود به ویژه بازرگانان، از محبوبیت خوبی برخوردار است. همچنین اسکریل با صرف زمان کمتر برای وریفای کردن حساب، ظرف مدت 24 ساعت، به طور قابل توجهی از پی پال جلوتر است. و اما بزرگترین مزیتی که سیستم اسکریل در اختیار شما قرار می دهد این است که می‌توانید پول موجود در حساب خود را به 40 نوع ارز تبدیل نمایید.


برای خرید و فروش اسکریل اینجا کلیک کنید.

خرید و شارژ حساب اسکریل


در صورتی که حساب اسکریل داشته باشید، برای خرید اسکریل یا به عبارتی شارژ کردن موجودی حساب اسکریل خود به یورو می‌توانید از طریق حساب کاربری یورو آنلاین اقدام فرمایید. با شارژ حساب اسکریل در سامانه یورو آنلاین قادر هستید از مزایای این سامانه در انواع تراکنش‌های آنلاین با کمترین کارمزد بهره‌مند شوید.

فروش یا نقد کردن حساب اسکریل


اگر می‌خواهید درآمد ارزی خود را در داخل کشور نقد کرده و به ریال تبدیل کنید استفاده از خدمات حساب اسکریل را به شما پیشنهاد می‌کنیم. به این ترتیب می‌توانید در سامانه یورو آنلاین ثبت نام کرده و با تکمیل اطلاعات در سامانه، نسبت به نقد کردن حساب اسکریل و دریافت معادل ریالی آن اقدام فرمایید.

خرید و فروش اسکریل